Služby

Prevence a dentální hygiena

Téměř vždy lze onemocnění zubů a dutiny ústní předcházet. Preventivní prohlídky v kombinaci s dentální hygienou Vám pomohou ušetřit finanční prostředky spojené s dalším ošetřením.

CEREC - celokeramické ošetření

CEREC neboli CEramic REConstruction je počítačem řízená výroba celokeramických prací (inlay, onlay, fazety, korunky a můstky). Náhrady mohou být zhotoveny během jediné návštěvy.

Zubní implantáty

Zubní implantáty slouží jako náhrada kořene vlastního zubu. Používají se pro doplnění chybějících vlastních zubů v jakémkoli rozsahu - od náhrady jednoho zubu, až po náhrady u bezzubých čelistí.

Estetické výplně

Kompozitní výplně se používají se při malých a středně velkých defektech předních a zadních zubů. Při vysokém nároku na estetiku předních zubů jsou lepší keramické fazety.

Bělení zubů

Podstatou bělení zubů je odbarvení pigmentů, které se na zubech usazují. Příčinou zbarvení může být konzumace kávy, čaje nebo červeného vína, dále pak kouření, vliv léků nebo přirozené stárnutí.

Ošetření kořenových kanálků

Při zánětu zubní dřeně, který se projevuje stupňující se bolestí, je často nutné ošetření kořenových kanálků. Příčinou bývá často hluboký zubní kaz, který umožní průnik infekce do zubní dřeně.